Vi anstrenger oss for å være etterrettelige og tilgjengelig for våre kunder. Våre arkitekter har høy kompetanse innen sitt felt. Hos oss er stilen uformell, ambisjonene formidable.

Bjørn Egerdahl
Sivilarkitekt
bjorn@eno-ark.no
90 82 20 33
Siv Nordbø
Sivilarkitekt
siv@eno-ark.no
91 36 07 92
Even Olaisen
Sivilarkitekt
even@eno-ark.no
97 40 80 80
Gordon Röwer
dipl.ing. arch FH, M.Sc.
gordon@eno-ark.no
97 18 69 44
Marit Vabo
Master i arkitektur
marit@eno-ark.no
92 42 19 34
Kristine Berg
Bygningstekniker
kristine@eno-ark.no
93 41 32 77
Espen Schiefloe Andersen
Master i arkitektur
espen@eno-ark.no
90 27 16 02
Mikkel Troelsen
Cand. polyt. ark
mikkel@eno-ark.no
94 00 59 92
Ny ansatt
Sivilarkitekt
Søk på stillingen
Ny ansatt
Sivilarkitekt
Søk på stillingen

Kontakt